وادیرو اجاره اقامتگاه آنلاین | درباره ما

با توجه به رشد روزافزون خدمات آنلاین در بسیاری از زمینه های کسب و کار وادیرو با ارائه یک راه حل ساده و سریع امکان رزرو واحداقامتی قبل از سفر را فراهم می کند تا دغدغه ی مسافران قبل از سفر را برطرف سازد و از سوی دیگر با ایجاد محیطی برای ثبت واحدهای اقامتی امکان کسب درآمد را برای مالکین فراهم می آورد.

وادیرو با ارائه ی مشخصات، موقعیت مکانی، عکس و امکانات واحدهای اقامتی امکان انتخابی حساب شده و راحت را بوجود آورده است، مسافران می توانند با مقایسه ی واحدهای اقامتی مختلف و در نظر گرفتن هزینه های آنها تمام جوانب را بسنجند سپس برای واحد موردنظر اقدام نمایند.

این سامانه با سرلوحه قرار دادن شعار "آرامش سفر، آسایش خاطر" تا کنون موفق شده است ۱۰۰۰۰ واحد اقامتی را در ۹۵ شهر کشور جهت رزرو به ثبت رساند تا کلیه اقشار جامعه با هر توان مالی بتوانند سفر کنند.

از دیگر امتیازات وادیرو ، پشتیبانی 24 ساعته است.

اگر در ثبت و یا رزرو واحد اقامتی یا هر مرحله‌ی دیگری نیاز به راهنمایی داشتید، پشتیبانی وادیرو در هر ساعتی از شبانه روز، آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد.

تمامی حقوق این سرویس (وبسایت و اپلیکیشن های موبایل) متعلق به شرکت راهکار سرزمین هوشمند به شماره ثبت 266860 و شماره عضویت 2760231/20 در شورای عالی انفورماتیک می باشد.

ایمیل پشتیبانی : info [at] vadiro [dot] com

شماره تماس پشتیبانی : 02149763777 - 1569